from 999,00TL
REZERVASYON YAP

Klasik Güneydoğu (GAP) Turu

ico_maps_add_2 Created with Sketch. Trabzon, Turkey
Çok Kötü
ico_clock Created with Sketch.

Gün Sayısı

5 gün 3 gece

ico_tour_type Created with Sketch.

Tur Tipi

Konaklamalı Tur

ico_adults_blue Created with Sketch.

Min. Kişi Sayısı

14 Kişi

Group Created with Sketch.

Diller

___

Detaylar

TUR ÇIKIŞ / VARIŞ TARİHLERİ

 • 08 Ekim 2019 – 13 Ekim 2019 (DOLU)

 • 15 Ekim 2019 – 20 Ekim 2019

 • 25 Ekim 2019 – 30 Ekim 2019

 • 16 Kasım 2019 – 21 Kasım 2019

Tur Programı

1.GÜN (ORDU , GİRESUN, TRABZON, BAYBURT , ERZURUM , BİNGÖL , DİYARBAKIR İSTİKAMETİNDE HAREKET)
1.GÜN (ORDU , GİRESUN, TRABZON, BAYBURT , ERZURUM , BİNGÖL , DİYARBAKIR İSTİKAMETİNDE HAREKET)

GÜNEYDOĞU TURU

Medeniyetlerin, Kültürlerin ve İnançların

Buluşma Noktasında Güneşin Doğuşuna Yolculuk…

1.GÜN (ORDU , GİRESUN, TRABZON, BAYBURT , ERZURUM , BİNGÖL , DİYARBAKIR İSTİKAMETİNDE HAREKET)

Hareket Noktaları: ORDU: 16:00 / GİRESUN: 18:00 / TRABZON: 19:00

Belirtilen noktalardan hareket edilerek eğlenceli geçen yolculuğumuz sırasında gerekli ikramlar ve
molalar yapıldıktan sonra Diyarbakır’a ulaşıyoruz.

2. GÜN (MARDİN, MİDYAT ve HASANKEYF)

Sabah otelimizde veya tesiste alacağımız kahvaltıdan sonra “Gündüz Seyranlık, Gece Gerdanlık” Mardin’e doğru yola çıkıyoruz. Büyük İskender ve Pers Kralı Darius arasında geçen savaşa sahne olan Dara Antik Kenti’ne yöneliyoruz. Mağara evleri, mezarları, kiliseleri ile sur sarnıçlarını görüyor, yemyeşil sarmaşıkların altında yöreye özgü buz gibi ayranı içerek serinliyoruz. Dara Harabeleri’nden ayrıldıktan sonra Mardin’e hareket ediyoruz. Yolculuk sırasında Firdevs Köşkü’nü görerek Kasımiye Medresesi’ne varıyoruz. Burada Mezopotamya Ovası’nın görüntüsüyle büyülendikten sonra yöreye özgü lezzetlerden oluşan öğle yemeğimizi yiyoruz. Yemek molamızın ardından şehir merkezine gidip Mardin sokakları, İstiklal Mahkemesi, Sokul Bakar,Hasan Ayyar, Bakırcılar, Ulu Cami, Abbaralar, Şehidiye Camii, PTT Evi ve Zinciriye Medresesi gezileri yaparak kendimizi başka bir dünyada buluyoruz. Mardin Çarşısı’nda vereceğimiz serbest zamanın ardından Midyat’a hareket ediyoruz. Dünyada ayakta kalabilen en eski Süryani manastırı olan Mor Gabriel (Deyr-ulUmur) Manastırı’nı(zaman kalırsa), Devlet Konuk Evi’ni, tarihi Midyat sokaklarını ve gümüş telkari işçiliğinin özel örneklerinin sunulduğu çarşıyı kapsayan Midyat gezimizi tamamlayarak günümüzde büyük bir kısmı sular altında kalmış, iki yakası Dicle Nehri tarafından ayrılan Batman’a bağlı tarihi bir ilçe olan Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Burada ilk durağımız tarihin karanlık çağlarından insanların yerleşik hayata geçtiği tarihe kadar barınma ve yerleşim yeri olarak kullanılan Hasankeyf Mağaraları olacaktır. Yüzyıllar boyunca orijinal yapılarını koruyarak günümüze kadar ulaşan bu mağara ziyaretimizin ardından geleni-gideni, gireni-çıkanı belli olmayan anlamında kullanılan “Yol Geçen Hanı” deyiminin de ilhamı olan “Hasankeyf Yolgeçen Hanı” ziyaretimizi yapıyor ve akabinde adına türküler azılan ve içinde insanların dinlenmesi ve dış tehlikelerden korunması için odalar barındıran meşhur “Malabadi Köprüsü”nü de görüyoruz. Daha sonra günün yorgunluğunu atmak ve konaklamak üzere otelimize dönüyoruz.

Kahvaltı: Otelde Veya Tesiste Açık Büfe (Ekstra)
Öğle Yemeği: Set Menü (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe Veya Set Menü
Konaklama: Diyarbakır

3. GÜN (DİYARBAKIR, DİCLE, ADIYAMAN ve NEMRUT DAĞI)

Sabahın habercisi güneş ışınlarıyla birlikte otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltımızdan sonra gezi defterimize eklemek üzere yeni yerler keşfetmek için yola koyuluyoruz. Gezimize ilk olarak 6. yüzyılda I. Anastasias dönemine kadar köklü bir tarihi olduğu düşünülen, Diyarbakır’ın simgelerinden biri haline gelmiş tarihi On Gözlü Köprü ile başlayacağız. 108 metre uzunluğunda ve 5,60 metre genişliğinde olan bu eşsiz yapıyı gezip fotoğraflarımızı çektikten sonra yolculuğumuza suyuyla toprağa hayat veren, her milletten insanın bir arada bulunduğu birçok kültürü harmanlayan Dicle Nehri ile devam ediyoruz. Burada kavuşamayan aşıkların hikayeleriyle hüzünlenirken aynı zamanda müthiş manzaranın verdiği huzura erişeceğiz. Dicle’de geçirdiğimiz hoş vaktin ardından bir Metropol kent olan Diyarbakır’da hem modern bir yüze sahip hem de tarihin en eski uygarlıklarına tanıklık etmiş , Çin Seddi’nden sonra dünyanın en uzun surları olarak kabul edilen Diyarbakır Surlarını geziyoruz ve yönümüzü Diyarbakır Ulu Cami’ye çeviriyoruz. Yapım tarihi net olarak bilinmese de Diyarbakır Ulu Cami, Anadolu’da yapılan ilk camilerden biridir. Ulu Cami ziyaretimizin ardından Cumhuriyet devrinin ünlü şairlerinden Cahit Sıtkı’nın doğduğu ev olan Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi’ne doğru hareket ediyoruz.Buradaki gezimizi sonlandırıp Diyarbakır’dan Adıyaman’a doğru yola çıkıyoruz. Siverek yolunu takip edip Atatürk barajını geçtikten sonra Adıyaman’ ın Kahta ilçesinde Baraj kenarında restoranımızda öğle yemeğimizi yiyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten sonra Kahta’ da minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Nemrut Dağı’na yaptığımız yolculuk esnasında Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü gezeceğimiz başlıca eserler olacaktır. Nemrut Dağı’na ulaştığımızda ise mükemmel bir gün batımı bizi bekliyor olacak. Nemrut Dağı’nda UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan Kommagene Kralı 1. Antiochos’a ait tümülüs ve diğer kutsal alanları ziyaret ediyoruz. Zirvede ilk olarak Doğu Terası’nda bulunan 1. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Aslan heykellerini görüyoruz. Son olarak Doğu Terası Bağış Sunağı’nı gördükten sonra Batı Terası’na geçerek önce Batı Terası Bağış Sunağı’nı ve Aslan Horoskopu’nu görüyoruz. Tur güzergahımızdaki tarihi yerlerin en güncel ve en doğru bilgilerini rehberimiz sizlere aktardıktan sonra güneşin başka diyarlara yolculuğunu yaparken oluşturduğu eşsiz gün batımını seyrederek ruhumuzu dinlendiriyoruz. Gün batımının ardından akşam yemeğimizi yemek ve konaklama yapmak üzere otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe
Öğle Yemeği: Set Menü (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe Veya Set Menü
Konaklama: Adıyaman

4.GÜN: (URFA-BALIKLIGÖL-HALİL-ÜL RAHMAN GÖLÜ ve CAMİİ- CAMİLER ve ÇARSILAR-KAPALI ÇARŞI-GÖBEKLİTEPE- HARRAN- HARRAN EVLERİ-ŞEHİR SURLARI ve KALELER-GAZİANTEP)

Otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra Peygamberler Diyarı olarak bilinen Urfa’da; Balıklıgöl, Halil-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Peygamber Makamı, Hz. İbrahim Peygamber’in ateşe atıldığı yer, Rızvaniye Camii ve Mevlid-i Halil Camii’ni ziyaret edip Kapalı Çarşı, Kilimciler, İsotçular, Demirciler, Bakırcılar Çarşılarını geziyoruz ve Gümrük Han’da vereceğimiz serbest zaman içerisinde alışverişlerimizi yapıyoruz. Aranın ardından 1963 yılında tarlasını karasabanla sürerken bulduğu oymalı taşı müzeye götüren bir çiftçi sayesinde bulunan, dünya tarihinin bilinen en eski tapınağı bulunan Göbeklitepe’yi geziyoruz. Göbeklitepe gezimizin ardından Eyüp Peygamber’in çile çektiği mağarayı ziyaret ediyoruz ve dünyanın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran’a gidiyoruz. Dünyada sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleri ile koruma altına alınmış olan Harran’da; Ulu Cami kalıntıları, höyük, şehir surları, kale, geleneksel Harran Evleri’ni görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Bu ziyaretimizin ardından akşam yemeğimizi yemek ve konaklama yapmak üzere Şanlıurfa’daki otelimize doğru yola çıkıyoruz.

5. GÜN (HALFETİ-GAZİANTEP, ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ- GAZİANTEP KALESİ-ZEYTİNYAĞI ve BAKIRCILAR ÇARŞISI-MARAŞ-DONDURMACILAR ÇARŞISI-TRABZON CADDESİ)

Otelimizde yapacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra bir zamanlar şehir olan ve sular altında kalan kırmızı toprağı ve karagülleriyle meşhur Halfeti'de tekne turu yapıyoruz. Tekne turu sonrası Türk mutfağı denince akla gelen ilk yerlerden biri olan Gaziantep’e gidiyoruz. İlk gezimizi bakmaya doyamayacağımız güzellikte mozaiklerle dolu Zeugma Mozaik Müzesi’ne yapıyoruz.Ardından tarih boyunca birçok büyük devletin önemli bir merkezi olarak kullandığı bu Gaziantep Kalesi’ni gezdikten sonra zeytinyağı ve bakırcılar çarşısını gezip dondurma deyince akla gelen ilk yer olan Kahramanmaraş’a hareket ediyoruz. Külahta dondurmalarımızı alıp dondurmacılar çarşısını ve Kahramanmaraş’ta bulunan Trabzon Caddesi’ni gezip rehberimiz tarafından önceden belirtilen noktaya geliyor ve dönüş için yola çıkıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe

Öğle Yemeği: Yöresel Kebap Menü (ekstra)

BİR SONRAKİ BAHAR GEZİLERİ PROGRAMIMIZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE
HOŞÇAKALIN...

GENEL ŞARTLAR

Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 5 Gece 5 Gün olup 3 Gece otel konaklamalıdır.
Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Bahar Gezileri kesinlikle sorumlu değildir.
Güneydoğu Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.
Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
Haftalık turlarda oturma düzeni sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır ve bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir.
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Bahar Gezileri’nin sorumluluğu yoktur.
Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 14 olarak öngörülmüştür.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Bahar Gezileri’nde saklıdır. Turun iptali durumunda Bahar Gezileri iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Yeterli katılım oluşmadığında en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirlerimizin tura katılımı sağlanabilir.
Gidiş-dönüş otobüs biletleri Bahar Gezileri tarafından karşılanır.
Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir.
Turun hareket tarihinden en geç 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir.
Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır.
Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. '
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir

UYARILAR

MÜZE GİRİŞLERİ VE MÜZEKART BİLGİSİ

Tur fiyatına Müze Kart ve Müze Ören Yeri ücretleri dahil değildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler. Satış esnasında müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler.
T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.

ÖĞLEN YEMEĞİ DETAYLARI

Öğle yemekleri yöresel açık büfe veya set menü şeklinde, standart ücretlendirmeye tabii olup kişiye aittir .
Yemeklerin yanında alınacak olan içecekler ekstra olarak ücretlendirlir.

KADEMELİ FİYAT SİSTEMİ

Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Otel fiyatı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

BÖLGEDEKİ ALIŞVERİŞ YERLERİMİZ

Anlaşmalı olduğumuz ve hiçbir aracının dahil olmadığı bütçenize uygun Yöresel ürünler ve hediyelik eşyalar alabileceğiniz yerleri sizin için tercih ediyoruz.

GÜNEYDOĞU İKLİM ŞARTLARI
Güneydoğu Anadolu Bölgesi, yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuktur.Güneydoğu Anadolu Bölgesinin batısında Akdeniz Bölgesinin iklim etkisi görülmektedir.Güneydoğu Anadolu Bölgesinin iklimi ikiye ayrılmış durumdadır. Bilindiği gibi Güneydoğu Anadolu Bölgesi iki bölümden oluşur. Birisi Dicle Bölümü, diğeri ise Orta Fırat Bölümüdür. Orta Fırat Bölümü Güneydoğu Anadolu Bölgesinin batısında yer alır. Bu bölüm gerek denizin etkisi gerekse arazi şartlarının etkisiyle bu bölümde gerçek Güneydoğu Anadolu Bölgesi iklimi görülmemektedir.Genel olarak Akdeniz ikliminin görüldüğü Orta Fırat Bölümünde kışları genellikle yağış yağar ve sıcaklık sıfırın altına pek düşmez. Ama Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Dicle Bölümüne bunun tam aksine yazları yüksek sıcaklık nedeniyle kavurucu bir sıcaklık ve kışları ise dondurucu bir soğuk hakimdir.

REHBER TAVSİYESİ

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

ULAŞIM

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcıTUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Fiyata Dahil Olanlar / Olmayanlar

 • check-1 Lüks Araçlar ile Ulaşım (Araç Biçimi Kişi Sayısına Göre Farklılık Gösterebilir)
 • check-1 Profesyonel Rehberlik Hizmetleri ve Yardımcı Rehberlik Hizmetleri
 • check-1 Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon ve 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • check-1 Açık Büfe veya Serpme 3 Sabah Kahvaltısı
 • check-1 Açık Büfe veya Set Menüden Oluşan 2 Akşam Yemeği
 • check-1 Milli Park Giriş Ücretleri
 • check-1 Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • check-1 Bahar Gezileri Otobüsü İçerisindeki İkramlar
 • check-1 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • remove Belirtilenler Dışındaki Tüm Öğünler
 • remove Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • remove Kişisel Harcamalar
 • remove Ekstra belirtilen Tur ve Organizasyonlar
 • remove Sıra Gecesi
 • remove Tekne Turu
 • remove Nemrut Dağı 2. Transferi

Tur Güzergahı / Lokasyon

Ico_maps Created with Sketch. Trabzon, Turkey

Yorum

0/5
Çok Kötü
Based on 0 yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Average
0
Poor
0
Çok Kötü
0
Toplam 1 - 0 Sonuçtan 0 Sayfa Gösteriliyor.

Değerlendirmede Bulun.

Ico_close Created with Sketch.
Fiyat 999,00TL

Organizatör

admin

Kayıt Tarihi 2019

İlginizi çekebilecek diğer ilanlar

Abone Ol & Haber Al

Yeni Turlarımızdan Haber alın.

1
Merhaba, turlar hakkında bilgi almak istiyorum.
Powered by